Strzyżenie damskie Gliwice

Czas: 1 h

Cena: 85-105 zł

Usługa strzyżenia wraz z konsultacją fryzjera Biarritz.

Włosy to element naszej osobowości. Dobrze dobrana fryzura zapewnia nam łatwość w stylizacji włosów oraz komfort w codziennym życiu. My dbamy również o to, abyś każdego dnia wyglądała pięknie i czuła się naturalnie. Nasze cięcia to wynik ustawicznych szkoleń całego zespołu, a przede wszystkim to efekt poszukiwań tego, co najbardziej świeże i najpiękniejsze w modzie.

Na pierwszej wizycie nasi styliści przeprowadzą z Tobą szczegółową konsultację, dzięki której będą mogli poznać Cię bliżej, zrozumieć Twój pomysł na swój wygląd oraz przedstawić Ci swoją propozycję na to strzyżenie damskie w ich wykonaniu. Po wspólnym uzgodnieniu planu działania możesz spokojnie oddać się w ręce profesjonalisty i czekać na efekt końcowy.

Strzyżenie damskie, a co potem?

Oczywiście samo ustalenie cięcia to nie wszystko. W naszym salonie każdy fryzjer chętnie odpowie na każde nurtujące Cię pytanie. Zdradzi, jaki masz typ włosów, jak najlepiej ujarzmić taką strukturę włosa, jak je pielęgnować po wykonanej usłudze strzyżenia damskiego do następnej wizyty lub od razu może Ci zaproponować dodatkową usługę pielęgnacji w naszym salonie. To tylko dodatkowe 30 minut, a włosy oprócz nowej linii zyskają jeszcze na miękkości i blasku. Co więcej. Dokładnie na tej wizycie przekonasz się, jak Twoje włosy mogą się zmienić dzięki szamponom i odżywkom, na których pracujemy Lisap Milano Top care, a z którymi możesz wyjść od nas tego samego dnia, ciesząc się tym efektem – nie tylko po wyjściu od fryzjera.

Możesz również umówić się tylko na usługę Pielęgnacji włosów w naszym salonie, gdzie przez 60 minut zagwarantujemy Ci relaks, i wymodelujemy ich tak jak sobie życzysz.

Chciałabyś coś zmienić w swojej fryzurze, ale nie wiesz, jakie są aktualne trendy?

W salonie Biarritz tworzą wyłącznie ludzie z pasją i tylko czekają na takie osoby jak TY! Nasi styliści mają głowy pełne pomysłów. To, czy strzyżenie damskie ma być na włosach krótkich, długich czy kręconych ich reakcja jest zawsze ta sama:

“Im większe wyzwanie, tym lepiej!”

Strzyżenie damskie ceny

W cenniku podajemy szacunkowe kwoty za usługę strzyżenie damskie , gdyż ostateczna cena jest uzależniona od czasu pracy fryzjera, długości oraz ilości Twoich włosów.