Lifting – Rekonstrukcja włosów z komórkami macierzystymi

Zestaw Hipertin Lifting rekonstruujący włosy:

 

  • Gwarantuje efekt odmłodzenia włosów już po pierwszym zastosowaniu
  • Zawiera kwiat lotosu bogaty w przeciwutleniacze i polifenole
  • Bogaty w komórki macierzyste
  • Zawiera kompleks aminokwasów
  • Odmładza, regeneruje i nawilża włosy
  • Pasuje do każdego rodzaju włosów

Zdrowie, witalność i niesamowity połysk teraz zaledwie w dwóch krokach:

Zastosowanie kremu odmładzającego oraz aplikacja olejku liftingującego. 

Lifting –  odmładza włosy, odbudowuje i regeneruje

Lifting – to rekonstrukcja włosów z komórkami macierzystymi (rytuał odmłodzenia). Efekt odmłodzenia widać  już przy pierwszym zastosowaniu.

Starzenie biologiczne związane jest z procesem utleniania molekuł we włosie, wywołanym wolnymi rodnikami, które atakując powodują przesuszenie, odwodnienie i w konsekwencji osłabienie włosów. Lifting poprzez intensywną terapię komórek macierzystych, kompleks aminokwasów i wyciąg z kwiatu lotosu, nawilża włosy, regeneruje od wewnątrz, dając niebywały efekt znacznego odmłodzenia włosów, już po pierwszym zastosowaniu.

Komórki macierzyste, mają znaczny wpływ na regenerację skóry i włosów. Ich właściwości, są nieocenione z uwagi na zdolność samo regeneracji, czyli umiejętność tworzenia komórek tej samej tkanki. W związku z tym komórki macierzyste są szczególnie cenne. Te zawarte w Liftingu, pochodzą ze Szwajcarii, z jabłka o odmianie Uttwiler Spotlanber. Jest to wyjątkowa odmiana jabłka, znana ze swojej zdolności do przechowywania wiele miesięcy, bez efektu starzenia się. 

Drugim bardzo ważnym składnikiem Liftingu jest kwiat lotosu, bogaty w przeciwutleniacze i polifenole. Posiada także właściwości łagodzące, odżywcze i nawilżające. Intensywna regeneracja włosa komórkami macierzystymi, czyli Lifting Reconstructor, może być stosowana do każdego rodzaju włosów.

Totalne odmłodzenie włosów już przy pierwszym użyciu.