Polerowanie włosów Gliwice

Czas: 1.5- 2 h

Cena bez mycia: 120 – 160 zł

Cena z myciem: 170 – 220 zł

Uwaga: usługę polerowania wykonujemy na czyste włosy.

Polerowanie włosów to profesjonalny zabieg wykonywany w salonie fryzjerskim Biarritz, który pozwala uporać się z rozdwojonymi końcówkami.

Na czym polega, ile kosztuje i czy przynosi trwałe efekty?

Zniszczone końcówki włosów to najczęściej problem kobiet o włosach długich i półdługich. Kosmyki w takim stanie nie wyglądają dobrze, a dodatkowo, jeśli nie zostaną obcięte, może zdarzyć się i tak, że będą rozdwajać się na całej długości.

Polerowanie włosów to innowacyjna metoda, która skutecznie pozwala pozbyć się rozdwojonych końcówek bez skracania ich długości.

Aby wykonać zabieg konieczne jest posiadanie maszynki, która wyposażona została w specjalną nakładkę.

Włosy muszą być gładkie i czyste , dlatego jeśli zabiegowi poddawane są np. włosy kręcone, to wcześniej są prostowane.

Następnie każde pasmo włosów trafia do specjalnej nasadki, która przesuwana jest od nasady do końcówek włosów.

Dzięki nasadce maszynka pozostawia zdrowe i gładko przylegające włosy, a usuwa te odstające i powyginane. Taka sama czynność wykonywana jest na każdym pojedynczym paśmie. Jeśli włosy nie były mocno zniszczone ulegają skróceniu zaledwie o około 0,3 mm.

Polerowanie włosów przede wszystkim sprawia, że widocznie poprawia się ich kondycja. Zniszczone końcówki zostają obcięte, a włosy są gładkie, miękkie i pięknie błyszczą.

Co warto podkreślić, efekt tego zabiegu jest widoczny bezpośrednio po jego przeprowadzeniu. Dla osób, które zapuszczają włosy (i dlatego często niesłusznie rezygnują z obcinania końcówek) pocieszające będzie to, że zabieg polerowania usuwa zniszczone włosy bez skracania ich długości.

Warto podkreślić, że ten sposób upiększania kosmyków jest bezpieczny, prosty i dokładny. Jeśli zabieg wykonywany będzie przez doświadczonego fryzjera, to jest to także gwarancją na uzyskanie pięknych włosów w zdecydowanie lepszej kondycji.

Komu polecany jest zabieg polerowania włosów?

  • Polerowanie włosów to zabieg przede wszystkim dla osób niezadowolonych z wyglądu końcówek włosów, które są zniszczone.
  • Tego typu zabieg wykonany w salonie fryzjerskim będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku włosów, które ogólnie są zdrowe, ale ich końcówki są rozdwojone i często się łamią.
  • Jest to także sposób na włosy, które rozdwajają się na całej długości.
Warto podkreślić, że polerowanie włosów to również zabieg dla osób, które zapuszczają włosy, nie chcą skracać ich długości, a jednak nie są zadowolone z rozdwajających się końcówek. Z zabiegu będą zadowolone kobiety, które mają zarówno włosy cieniowane, jak i podcięte prosto lub na kształt litery U.

Komu nie poleca się zabiegu polerowania włosów?

  • Polerowanie włosów z pewnością nie jest rekomendowane osobom, których włosy są ogólnie zniszczone, czyli od nasady po same końce
  • Zabieg polerowania nie jest także wskazany u osób, których włosy są rzadkie, a końcówki mocno zniszczone – wtedy, aby poprawić ich stan, należy podciąć je w tradycyjny sposób, czyli nożyczkami
  • Nie można wykonywać go także u osób z chorobami skóry głowy m.in. z grzybicą.