Nasz zespół w Biarritz:

Weronika

Weronika

Fryzjer

Fryzjerstwo to moja pasja, którą szlifuję na licznych szkoleniach od ponad 8 lat. Jestem osobą otwartą,
kreatywną i bardzo zdeterminowaną. Poprzez pracę mogę wyrazić siebie, zarówno spełniając oczekiwania klienta. Staram się dążyć do perfekcji i ciągle podnosić swoje kwalifikacje w tej dziedzinie.

Julia

Julia

Fryzjer

Miłośniczka fryzjerstwa. W zawodzie od 5 lat. Otwarta na kontakt z klientem, co przekłada się na efektywność mojej pracy. Pasjonatka kolorystyki i wszelkiego rodzaju cięcia i stylizacji włosów. Fryzjerstwo dla mnie to tylko pozytywne emocje i pasja, w której realizuje się na co dzien.

Katia

Katia

Fryzjer

Fryzjerka od ponad 7 lat. Poprzez rozwój i szkolenia dążę do perfekcji we fryzjerstwie. Moją zaletą jest umiejętność słuchania co przekłada się na oczekiwania klientów. Kreuję wizerunek, trafnym doborem kolorów, stylem uczesania, forma nowoczesnych cięć.
Wesoła i sympatyczna zawsze pomogę dobrać indywidualny styl.

Olga

Olga

Fryzjer

Jestem fryzjerką ponad 12 lat. Od dzieciństwa marzyłam o zostaniu fryzjerem, ponieważ zawsze mnie to fascynowało. Jestem towarzyska, o pogodnym usposobieniu. Przez długi czas rozwijałam się i rozwijałam swoje umiejętności oraz spełniam swoje marzenia jako stylistka włosów. Do swojej pracy podchodzę z pełną odpowiedzialnością. Uśmiech zadowolonego klienta dla mnie
bezcenny. Skorzystaj z moich usług a dam wszystko, aby cię uszczęśliwić.

Olga ze Lwowa

Olga ze Lwowa

Fryzjer

Związana jestem z fryzjerstwem 20 lat. Jest to moja pasja dzięki, której realizuję się na co dzień. Nie przestaję się uczyć i rozwijać, bo wiem, że jest to branża w której by być na topie, trzeba być na bieżąco. Czerpię radość z faktu, że po zmianie fryzury lub koloru włosów klient jest zadowolony i radosny. Czasami to może zmienić los, nastrój i emocje człowieka – wiem to na pewno.

Ludmila

Ludmila

Fryzjer

Koloryzacje,strzyżenia,bio trwala ondulacja,zabiegi pielęgnacyjne-prosze bardzo!W każdej z uslug stara się stanąć na wysokosci zadania, tak aby klient był zadowolony z efektu.