KOLORYZACJE Gliwice

Rekomendacje: przed wizytą umów się na konsultacje do fryzjera.

Koloryzacja wraz z konsultacją fryzjera salonu Biarritz

Jeżeli z uwagą śledzicie najnowsze trendy mody, chcecie zawsze wyglądać dobrze i kobieco, uwielbiacie bawić się swoim wyglądem – zajrzyjcie do nas! Bogata baza kolorów w naszej ofercie opiera się na sprawdzonych kosmetykach Matrix i Lisap.

Koloryzacja to zmiana koloru naturalnego lub wcześniej modyfikowanego przy użyciu środków chemicznych . Koloryzację włosów wykonujemy z użyciem farb trwałych lub pól trwałych czyli z użyciem amoniaku lub bez niego. Jakie korzyści osiągniesz dzięki koloryzacji? Przyciemnisz lub rozjaśnisz obecny kolor swoich włosów oraz pokryjesz niechciane siwe włosy.

Wybierz u nas najlepszą koloryzację dla siebie:

  • Farbowanie odrostów w ciemny
  • Farbowanie włosów w ciemny całość
  • Farbowanie odrostów w blond farbą + tonowanie
  • Farbowanie odrostów w blond (do 2 cm) lub (powyżej 2 cm ) rozjaśnienie + tonowanie

Ombre Gliwice to trend koloryzacji skierowany na wyraźne rozjaśnienie końcówek i przyciemnianie włosów u nasady. Klasyczne ombre zakłada użycie farby do włosów i rozjaśniacza, łączy ciemniejszy kolor i blond na końcówkach.

Sombre Gliwice jest metodą koloryzacji mniej wyrazistą, bardziej subtelną niż ombre. Rozjaśnianie pasemek zaczyna się blisko skóry głowy, dzięki czemu efekt jest dużo bardziej naturalny.
Sombre daje efekt włosów muśniętych słońcem.
Tak więc sombre to łagodniejsza forma ombre (soft ombre) co oznacza rozjaśnianie włosów łagodniej i bez przyciemnianie ich u nasady.

Baleyage (balejaż) często jest mylony ze zwykłymi dwu-kolorowymi pasemkami. Wykonuje się w kolorach zbliżonych do naturalnego koloru włosów, a cały efekt polega głównie na grze barw i świateł. Niekiedy baleyage jest prawie niezauważalny, dopiero światło lub słońce uwydatniają wielobarwne refleksy.
Pasemka natomiast są wyraźne i dostrzegalne na pierwszy rzut oka: wielokolorowe lub np. wykonane na zasadzie kontrastu: jasne włosy, ciemniejsze pasemka.

Baleyage to sposób farbowania włosów, którym (jak żadna inną techniką) możemy z każdej twarzy wydobyć blask, piękno, podkreślić kolor oczu lub ukryć mankamenty. Specyficzną grę świateł i kolorów uzyskujemy dzięki użyciu wysokiej klasy bezpiecznych kosmetyków firmy Matrix i Lisap

Pasemka / Refleksy Gliwice

Ta metoda koloryzacji opiera się na rozjaśnieniu jedynie kilku\kilkunastu pasm. Odpowiednio umiejscowione – rozjaśnią i dodadzą trójwymiarowego efektu Twoim włosom, nie zmieniając Cię przy tym w platynową blondynkę.

Moda na delikatne przejaśnienia pojawiła się już jakiś czas temu. Pokusimy się również o stwierdzenie, że jest naszym niezawodnym top of the top, ponieważ pasują wielu kobietom niezależnie od wieku i koloru bazowego.

Dekoloryzacja włosów Gliwice

Usługa dekoloryzacji w salonie fryzjerskim Biarritz

Zmiany są nieodzowną częścią naszego życia i co najważniejsze na niektóre z nich możemy mieć wpływ. Tak jest między innymi z kolorem naszych włosów, który jesteśmy w stanie dowolnie zmieniać z pomocą utalentowanego fryzjera. A co jeśli potrzebna jest nam dekoloryzacja? Salon fryzjerski Biarritz w Gliwicach to najlepsze miejsce, by wykonać taki zabieg. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem już dziś!

Profesjonalna dekoloryzacja włosów – Gliwice

Tak zwane ściąganie koloru z włosów nie należy do najłatwiejszych zabiegów, dlatego, jeśli planujecie go wykonać, koniecznie skorzystajcie z usług ekspertów, których znajdziecie w Biarritz. Jeśli chodzi o taką usługę, jak właśnie dekoloryzacja, cena (Gliwice) może się wahać od 400 do 1000 złotych. Wiele zależy tu od różnych czynników, takich jak na przykład długość włosów, czy ich aktualny kolor. Jeżeli interesuje was oferta Biarritz, w tym dekoloryzacja cennik z aktualnymi informacjami znajdziecie na naszej stronie. A jeśli potrzebujecie więcej informacji na ten temat, zapraszamy do kontaktu z nami.

Coś więcej niż dekoloryzacja

Jeśli samo ściąganie koloru z włosów nie wystarcza i chcesz zmienić coś więcej, sprawdź inne zabiegi dostępne w naszych salonach. Jesteśmy pewni, że odpowiednie strzyżenie damskie lub stylowe modelowanie zmieni Twoje oblicze nie do poznania.
W cenniku podajemy szacunkowe kwoty, gdyż ostateczna cena jest uzależniona od czasu pracy fryzjera oraz zużytych materiałów w ramach usługi.

Jeśli więc interesuje Cię koloryzacje Gliwice to najlepsze miejsce, by go wykonać to właśnie Salon Fryzjerski Biarritz.

Sprawdź co jeszcze mamy do zaoferowania

W Biarritz mamy wiele usług, które mogą Cię zainteresować. Koloryzacja włosów, pielęgnacja włosów lub modelowanie to tylko niektóre z nich.