Bio-Trwała ondulacja Gliwice

Czas: 2,5 – 3,5 h

Cena: 225 – 320 zł

Rekomendacje: przed wizytą umów się na konsultacje do fryzjera, aby sprawdzić czy twoje włosy nadają się  do uslugi .

Bio trwała ondulacja włosów
Jedną z najlepszych usług fryzjerskich oferowanych przez salon fryzjerski Biarritz jest bio trwała ondulacja. Bio-trwała ondulacja to nowoczesny i bezpieczny sposób na zrobienie loków na włosach, które utrzymają się przez długi czas.

Bio trwała ondulacja włosów to nowoczesna technologia, która pozwala każdej dziewczynie stać się właścicielką fryzury twoich marzeń.

W przeciwieństwie do klasycznej trwałej ondulacji, nowoczesna bio trwała nie powodują żadnych uszkodzeń włosów, ponieważ w procesie trwałej ondulacji fryzjerzy nie używają niebezpiecznych kwasów i amoniaku.

W Salonie Fryzjerskim Biarritz bio trwała ondulacja odbywa się w kilku etapach :

  1. Fryzjer przygotowuje specjalną kompozycję do bio trwałej i dobiera potrzebne wałki, kierując się charakterystyką włosów klienta. Specjaliści z salonu Biarritz tworzą naturalne i atrakcyjne loki dla każdej kobiety: Bio trwała na włosy krótkie, długie lub średnie będą wyglądały inaczej, ale równie dobrze.
  2. Następnie włosy klientki są czyszczone specjalnym szamponem, który pomoże wchłonąć kompozycję bio trwałej we włosy.
  3. Następnie przeprowadzamy sam proces bio trwałej ondulacji: na włosy nakładają specjalną kompozycję , spinają loczki na walkach .
  4. Po zakończeniu zabiegu pokrywamy włosy produktem, który utrwala skręt.

Salon Biarritz oferuje swoim klientom wysokiej jakości bio trwała ondulacja włosów. Wykwalifikowani pracownicy salonu Biarritz w Gliwicach sprawią, że zabieg ten będzie bezpieczny, a klientka będzie zadowolona z efektu. Przyjazna obsługa w centrum Gliwic oraz przystępna cena bio trwałej ondulacji to jedne z głównych zalet salonu Biarritz. Jeśli chcesz stać się posiadaczką pięknych kręconych włosów – już teraz umów się na bezpłatną konsultację w salonie fryzjerskim Biarritz.

Aby umówić się na spotkanie, skorzystaj z naszych danych kontaktowych:
Telefon recepcji 511-552-511