Pamiętacie autka w Biarritz ? Odjechały do nowej lokalizacji! 

Bajkowy fryzjer to nasz partnerski salon fryzjerski dla dzieci w Gliwicach. To miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi zlokalizowane w samym sercu Gliwic, które jest specjalnie przystosowane dla najmłodszych. 

Strzyżenia odbywają się w krzesełku – samochodziku, przy ulubionej bajce i niesamowitej atmosferze. Kolorowe wnętrze, kącik dla dzieci oraz niespodzianki dla dzieci po każdej wizycie, to wszystko aby umilić czas najmłodszym.

Fryzjerki z dużym doświadczeniem w pracy przy strzyżeniu dzieci są w stanie nie tylko zadbać o nową dziecięcą fryzurę, ale również sprawić , że czas spędzony u fryzjera będzie miłym wspomnieniem, do którego dzieci będą chciały wracać. 

Oferujemy strzyżenia dla dzieci w każdym wieku. Dzieci do lat 6 – w samochodziku, powyżej 6 lat – na fotelu. Włosy myjemy dzieciom od lat 10. Oferujemy również strzyżenia damskie oraz męskie, więc zapraszamy również rodziców, by przy okazji skorzystali z usług 🙂

Do gotowej fryzury dziecięcej możemy wykonać dodatkowo – dla chłopców przeróżne wzorki wygolone maszynką, a dla dziewczynek – małe kolorowe warkoczyki. 

Dla najmłodszych przygotowaliśmy dyplomy pierwszego strzyżenia. Każde dziecko ostrzyżone po raz pierwszy, dostanie dyplom imienny za odwagę i kosmyk włosów na pamiątkę. 

To jedyny taki fryzjer dla dzieci w Gliwicach ! 

Znajdź nas

Kontakt:

ul. Wyszyńskiego 9
44-100 Gliwice

tel: 511-334-511

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek:   10:00 – 19:00
sobota – niedziela:   10:00 – 16:00

Zarezerwuj wizytę online

Bajkowy Fryzjer