Bio-Trwała ondulacja / Styling

Formuła Mossa zawiera znaczne ilości składników Sea Complex, jest to naturalny kompleks składników pochodzenia morskiego i cysteamina, która powoduje rozdzielania mostków disiarczkowych.

Produkt nie zawiera amoniaku i trioglikolu. Pasuje do wszystkich rodzajów włosów.

 

Bio-trwała ondulacja Mossa 

Bio-trwała Mossa to najnowsza generacja produktów włoskiej firmy Green Light, stworzonych aby otrzymać idealne rezultaty przy maksymalnej ochronie. Delikatny a równocześnie skuteczny sposób wykorzystujący składniki naturalne. Mossa, absolutnie innowacyjna metoda, tworząca idealne fale i loki przy jednoczesnej ochronie struktury włosa, dzięki zawartych w niej molekułom pochodzenie białkowego, których działania oparty jest na powinowactwie biologicznym.

 

 

Styling

Czym różni się styling od trwałej?
Styling nie jest mocnym środkiem chemicznym, nie oddziałuje na całą długość włosów, co powoduje że zabieg ten jest łagodniejszy dla włosa i nie niszczy go na całej długości. Najlepiej sprawdza się na włosach nie dłuższych niż 15 cm, wtedy efekt jest najlepszy.

W salonie fryzjerskim stylistki aplikują preparat Stylingu tylko na górną część głowy. Nakręcają włosy na wałki w kierunku, w którym Państwo chcą żeby się układały. Włosy podnoszą się u nasady od razu po zabiegu, a efekt uniesienia utrzymuje się od miesiąca do dwóch, w zależności od tego jak szybko rosną włosy. Efekt nie zależy od częstotliwości mycia głowy.

Ten zabieg jest polecany kobietom i mężczyznom, których włosy nie mają objętości, a pragnęliby uzyskać taki efekt bez użycia wielu środków do stylizacji. Polecamy Styling ludziom, którzy nie mają czasu na układanie włosów, a chcą wyglądać przyciągająco i pięknie na co dzień.

Więcej informacji można uzyskać w salonie lub pod numerem tel. 511-552-511.

Zapraszamy na bezpłatną konsultacjedo salonu do naszych frzyjerek